Для кого: дошкільнят, що вже вміють читати; учнів 1-4х класів, що потребують вдосконалення якості читання.

Гарантуємо: Зростання швидкості та виразності читання; покращення розуміння прочитаного; удосконалення навичок переказу тексту; збільшення об'єму слухової та зорової пам'яті; розвиток артикуляційного апарату; розвиток довільної уваги; появу інтересу до читання та любові до книги.

  • Міні-групи 2-4 дитини.

Вартість 1 заняття (40 хвилин) складає 150 грн в групі.

Якщо індивідуально, то 180 грн за 1 заняття.

Базовий курс - 12 занять

Успіхи наших учнів курсу Читання & Ейдетика: 

1. Найменша учениця курсу Марія (5років) на початку курсу знала літери, читала склади, після проходження курсу з легкістю читає та розуміє прочитане речення. 

2. Варя(2й клас)на початку курсу читання слів поскладово, по завершенні - читає цілими словами, з дотриманням логічного наголосу, інтонації та пауз. Кількість слів зросла від 43 до 87 слова за хвилину. 

3. Костя (2й клас)на початку курсу- читання тексту без дотримання розділових знаків та без розуміння прочитаного тексту.По завершенні курсу- читає, розуміє та переказує, відповідає на поставленні запитання стосовно прочитаного. 

4. Давид (7років) в процесі проходження курсу кількість прочитаних слів за хвилину зросла від 12 до 47. Прості слова прочитує цілим словом. Орієнтується в прочитаному, з легкість знаходить відповіді на питання в тексті. 

5. Ваня (3й клас).По завершенні курсу читає виразно з дотриманням пауз. Легко запам ятовує великі тексти, може їх переказати. Кількість слів зросла від 55 до 93 слів за хвилину. 

6. Єсенія(8 років) по завершені курсу читає усвідомлено, розповідає прочитане, орієнтується в тексті. Кількість слів зросла від 50 до 84 слова за хвилину. 

7. Георгій (7років) до початку курсу читати не любив, вважав це занадто складною справою, бо читав не розуміючи про що читає. Після закінчення курсу,змінив свою думку, бо навчився читати розуміючи прочитане. Кількість слів зросла від 19 до до 51 слова за хвилину. 

#розумка #читання #ейдетика