Випускники курсу "Мозковий штурм" презентували свою власну книжку, яку вони написали і видали під керівництвом автора курсу Валентини Черевко.

Книга, яку презентували, народилася з бажання поділитися тим досвідом, який ми здобули в роботі з нашими учнями освітнього центру «РозУмка». Ми проживали з нашими дітьми спільні рідкісні моменти єднання в навчанні, розділяли їх відкриття, зростали разом...

Ще в 2016 році виникла ідея створення курсу нестандартного мислення для дітей дошкільного віку та молодших школярів.І зараз ми бачимо і пишаємося успіхами дітей, які пройшли цей курс.

До речі, з 11 жовтня стартують нові групи Мозковий штурм для дітей 4-5, 5-6 років! Заняття відбуваються по неділях в філії пр. Перемоги 119а.

Ви ще можете записатися на заняття і згодом і ВАША ДИТИНА ТАКОЖ візьме участь в написанні книжки і отримає цей здобуток на все життя - свою власну книжечку!

Ми дуже вдячні https://www.facebook.com/dphub2020 інформаційній рекламній агенції ТОВ «Чернігівська Деснянська правда» і за можливість провести презентацію в найкращому прес центрі міста.

Дякуємо особисто Христині Лаврищевій, директорці ТОВ "Чернігівська Деснянська правда" за рецензію на книгу і можливість проведення презентації.

Велика подяка Інні Чистенко, психологу-методисту, викладачці вищої школи, тренерці програм ПРООН-ЮНЕСКО, авторці багатьох наукових статей та рекомендацій для практичних психологів за рецензію і підтримку.

Дякуємо за фото Сергій Шуманський

#черевко #пушкар #розумка #чистенко #мозковийштурм #книга #чернігів #діти #спецпроект