Наш улюблений освітній центр "РозУмка".

Хочу зізнатися в коханні:

В лютому 2022 ми планували відзначати 15- річчя центру (ціле життя!), вже були продумані конкурси, подарунки, активності. Але війна внесла корективи.

Яскраво святкувати не будемо, але накреслимо: наш зразковий, винятковий, неймовірний освітній центр працює, розвивається, приймає своїх учнів.

Болючим ударом був ковід, потім ще страшніше випробування - війна. Але ми вистояли. Ми відкрилися відразу після активних воєнних дій. Ми зберегли максимально-можливу кількість філій в умовах воєнного стану.

Відпрацювали заморожені абонементи, зберегли найцінніше - колектив і дітей.

Я пишаюся РозУмкою, я ціную внесок кожного дотичного до нашого життя. Освітній центр - частка мене, моєї родини (як кровної, так і набутою за ці роки з колегами).

Зараз ми відчуваємо потужний бум звернень від батьків і я запевняю вас, ми намагаємося почути кожного і підібрати найкращу групу. Кожен наш вчитель - діамант.

Щемно на душі від радощів за моє "дитя", гордість за 15 років зробленого.

Ще раз, дякую всім десяткам колег, з ким ми співпрацювали. Тисячам випускників... Кожного дня, коли я йду містом, я вітаюся з нашими батьками, слідкую, як ростуть діти; бачу ваші досягнення в соц.мережах... Пощастило відчувати це.

Освітній центр "РозУмка" зараз - це проект з багаторіччною історією перемог і звитяг!