Студія РозУмка в партнерстві з магазином «Америка», International House Kyiv, за підтримки Чернігівської міської Ліги ділових і професійних жінок та Управління Освіти Чернігівської міської ради
запрошують учнів 6 класів взяти участь в Олімпіаді з англійської мови Well done!Олімпіада відбудеться 24 лютого 2013 р. в загальноосвітній школі № 3Переможці конкурсу будуть нагороджені дипломами та цінними призами:       - Apple iPod shuffle

- книги International House Kyiv       - USB флеш-накопичувачі та багато іншого…Всі учасники будуть нагороджені грамотами.


Крім оголошених нагород на учасників також чекають сюрпризи від організаторів! Переможці отримають свою «хвилину слави» в чернігівських масс-медіа (газети, ТВ, інтернет-групи тощо). Дані про перемогу будуть надіслані до шкіл, де навчаються переможці. Дипломи будуть видані не тільки учням, але і школам. Зробіть свою школу переможцем!
 Кількість учасників обмежена. Прийом заявок на участь до 17 лютого 2013 р. Подання заявок здійснюється за телефонами: 0504653815, 0637711182, 600898 або через соцмережі ВК, ФС, ОК в групі „РозУмка”, через сайт www.rozumka.cn.ua, по е-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .
 Перевір свої знання, спробуй! Чим раніше – тим краще!